Klubovna Bubudum

Obecné informace

Klubovna byla po kompletní přestavbě spuštěna do plného provozu 5. 3. 2016.
Jak celá rekonstrukce probíhala, si můžete prohlédnout v galerii na našem facebooku.

Přes den tu obvykle zahlédnete pobíhat děti z Lesní školky Důlek, odpoledne patří skautským schůzkám a večery často plní porady skautských vedoucích.

Ani o víkendech Bubudum nezahálí, buď se zde konají různé akce s přespáním nebo k nám jezdí na návštěvy jiní skauti z okolí.

Pravidla klubovny

1. koště
  2. něco
  3. a takn o

Vybavení Bubudomu
  • Klubovna je vybavena dvěma stoly s lavicemi a kamny na dřevo, podlaha je dřevěná a vejde se sem 7 nocležníků.
  • Spací patro pojme odhadem dalších 8 nocležníků se spacákem a karimatkou, menších dětí i více.
  • Kuchyňka je malinká, ale najdete zde sklokeramický sporák, ledničku, rychlovarku, mikrovlnnou troubu i veškeré potřebné nádobí včetně talířů, hrnků, skleniček apod.
  • Koupelna je vybavena dvěma splachovacími záchody a umyvadly. Sprcha se už nevešla.
  • Areál kolem klubovny se dá využít k různým hrám či k venkovnímu posezení na špalcích okolo našeho ohniště.
Pronájem
  • Bubudum si lze půjčit na večerní jednání i na celý víkend.
  • Maximální kapacita klubovny je 15 lidí.
Provozní příspěvek
  • 50 Kč za osobu/noc
  • 300 Kč za večer

Chcete si rezerovat klubovnu Bubudum?
Klikni na tlačítko

Chcete si rezerovat klubovnu Bubudum?
Klikni na tlačítko