RK Kappa Sigma Eta

Roverský kmen Kappa Sigma Eta je společenství roverů rangers (odtud R&R) – skautských vedoucích ve věku cca 15 let a více, které pořádá pro své členy akčnívzdělávacízážitkové či odpočinkové akce. Většinu vedoucích v roverském kmeni můžete znát ze schůzekakcí táborů ostatních oddílů, kam spolu s dětmi jezdí.

Schůzky

Scházíme se většinou 1-2 za měsíc a podnikáme nejrůznější aktivity – od vzdělávacích programůteambuildingových nebo pohybových aktivit až po velké hry po Úvalech nebo výlety do Prahy, třeba na bowling.

Výpravy

Každý čtvrtrok spolu všichni vyrážíme na výpravy do různých částí republiky a užíváme si společných chvil, různé aktivity (např. výletyLARPyrozvojové hrydiskuze…), navštěvujeme různá místa (např. hradyaquaparkyhistorická místa…) nebo jen čerpáme síly do dalších akcí v ostatních oddílech.

A taky máme rádi plesy XD…

Tábory

Roveři i rangers jezdí na tábory s dětmi, své tábory nemají (zatím?). Nicméně každé léto spolu podnikáme nějakou zážitkovou akci, například roverskou vodu.

Roveři & Rangers – A kdo jsme konkrétně?

ROVERSKÝ INSTAGRAM

Pravidelně přidáváme příspěvky z naší činnosti na náš instagram!
Klikni na tlačítko!

ROVERSKÝ INSTAGRAM

Pravidelně přidáváme příspěvky z naší činnosti na náš instagram!
Klikni na tlačítko!